discoveryplanet.pl

Turystyka i Relaks

wodne taksówki
Rekreacja

Wodne taksówki cudowną atrakcją Gdyni

Wodne taksówki to wyjątkowe wygodny sposób poruszania się po miastach, w których woda odgrywa kluczową rolę. Taxi wodne Gdynia to synonim komfortu zarówno dla mieszkańców miasta, jak i turystów spragnionych wygodnego środka transportu, który dodatkowo może okazać się nie lada wycieczką i atrakcją w jednym.To zdecydowanie jeden z najlepszych sposobów przemieszczania się z Zatoki Gdańskiej na Półwysep Helski, a także turystyczna atrakcja, która sprawi pasażerom mnóstwo frajdy.


Dlaczego warto się zdecydować na wodną taksówkę?


Wodna taksówka to zupełne przeciwieństwo swojego ulicznego pierwowzoru. Przede wszystkim zapewnia klientom fantastyczną scenerię, w której morskie fale i przepiękny krajobraz grają pierwsze skrzypce. Choć zasadniczo usługa polega po prostu na zrealizowaniu konkretnej trasy, nie sposób oprzeć się wrażeniu, że to kolejna cudowna wycieczka pełna wrażeń i wspaniałych widoków. Taxi wodne Gdynia to usługa i przyjemność w jednym i od standardowej taryfy różni się tym, że po prostu nie chcemy, aby podróż zbyt szybko się skończyła. Firma oferuje poruszanie się za pośrednictwem wspaniałej nowoczesnej motorówki typu RIB o mocy 150KM. Zasadniczą zaletą tego typu transportu jest fakt, że jednorazowo pomieści aż 10 pasażerów, dlatego jest fantastycznym rozwiązaniem dla rodzin spragnionych niezapomnianych przeżyć.Nie sposób również nie wspomnieć o nowoczesnym wyposażeniu łodzi, której nie brakuje funkcjonalnych stolików. Jest to wobec tego jedna z nielicznych taksówek, w których można swobodnie delektować się pysznym posiłkiem. Łodzie są także wyposażone w specjalne echosondy umożliwiające sprawdzenie, czy tuż pod łodzią znajdują się ryby lub inne stworzenia.


Jak przygotować się do podróży?


Taxi wodne Gdynia oferuje kursy z dowolnego portu Zatoki Gdańskiej. Dzięki taksówce zupełnie bezproblemowo można dostać się, m.in. do Sopotu, Gdańska czy na Półwysep Helski. Warto jednak pamiętać, że wodne taksówki kursują jedynie w wyznaczonych godzinach, które na ogół rozpoczynają się ok. 9 i nie kursują po godzinie 20. Zamówienie, a raczej rezerwacja taksówki odbywa się online za pomocą prostego formularza. Po wysłaniu formularza należy oczekiwać wiadomości zwrotnej z potwierdzeniem rezerwacji. Płatność odbywa się tuż przed rejsem. Zaletą jest obecność terminala, dzięki czemu pasażer będzie mógł dokonać wygodnej płatności kartą. Również cena jest punktem ustalanym każdorazowo z klientem. Należy jednak zdobyć się na wyrozumiałość w przypadku złych warunków atmosferycznych. Wówczas podróż taksówką trzeba będzie przełożyć na inny termin.