discoveryplanet.pl

Turystyka i Relaks

Joga
Sport

Joga na Mazurach? Czemu nie!

Joga kształtuje osobowość, wyostrza zmysły, ale przede wszystkim – uspokaja. W naszej Jabłoni można korzystać z jej dobrodziejstw przez cały rok. Co więcej, tutejsze okolice sprzyjają wyciszeniu i relaksowi. Praktykowanie medytacji w otoczeniu przyrody, jest najskuteczniejszą formą osiągnięcia wewnętrznego spokoju.

Otoczenie a praktykowanie jogi w Jabłoni

Jabłoń Lake Resort znajduje się w bliskim sąsiedztwie Jeziora Brzozolasek. Jest to idealne miejsce dla osób, które chcą osiągnąć równowagę wewnętrzną. Znajduje się tu wszystko, czego potrzeba, by cieszyć się pełnią natury: woda, czyste powietrze i szumiące lasy. Poza tym warto też dodać, że obszar, na którym znajduje się hotel, umieszczony jest na terenach objętych programem Natura 2000. A to oznacza, że jest to miejsce stworzone do tego, by zjednoczyć się z naturą.

Joga Mazury przez cały rok

W Jabłoń Lake Resort można praktykować jogę przez cały rok. U nas znajdziecie 3 duże sale o powierzchni 80 – 150 metrów kwadratowych. Każda z nich oferuje widok na jezioro, ogród lub las. A jeśli interesują Was Mazury dla dwojga w otoczeniu przepięknych, polodowcowych krajobrazów, to Jabłoń nadaje się do tego doskonale.

Dlaczego warto praktykować u nas jogę?

  1. Każda z naszych przestronnych sal jest wyposażona w klimatyzację i ogrzewanie.

  2. Pomieszczenia przeznaczone do jogi są wykończone drewnem, co ułatwia kontakt z naturą.

  3. Oferujemy wszystkie niezbędne akcesoria do ćwiczeń, w tym maty i poduszki.

  4. Posiadamy wykonaną w całości z miedzi piramidę do medytacji.

Co więcej, współpracujemy z aż trzema profesjonalnymi szkołami medytacji. Zapewniamy tym samym kompleksowe wsparcie merytoryczne.

Joga – Jabłoń Resort

Jabłoń Lake Resort to miejsce, w którym joga Mazury jest jedną z form oczyszczania organizmu i życia w zgodzie z naturą. W hotelu stawiamy również na zdrową żywność. Sami wypiekami naturalny, smaczny chleb, proponujemy obfite bufety z mnóstwem sałatek, a także częstujemy naszych gości zdrowymi sokami i napojami. Specjalnie dla Was rozpalamy również ogniska nad jeziorem, a także – dla chętnych – przygotowujemy posiłki dla wegan i wegetarian. Naszą ofertę kierujemy zarówno dla singli, par, jak i rodzin. Jabłoń to idealne miejsce dla osób, które chcą przeżyć kilka w romantycznej atmosferze. Mazury dla dwojga to propozycja dla par, które świętują rocznicę, przeżywają swój miesiąc miodowy, a także dla osób, które po prostu chcą odpocząć z bliskimi.

W hotelu znajdują się wyjątkowe i klimatyczne pokoje, z których każdy został urządzony w sposób estetyczny i praktyczny. Dom Pruski to idealna propozycja dla osób, dla których joga Mazury to wykładnia życia. Jest tu wszystko, czego potrzeba do medytacji: naturalnie urządzone wnętrze, zapach żywicy i przepiękne widoki za oknem.